Programma
Paradiso

Paradiso Korendagen 2016

Paradiso Korendagen 2016

Saturday 16 January 2016

Saturday 16 January 2016

Optredens van 140 koren op zaterdag 16 en zondag 17 januari, de 30e editie alweer van de Paradiso Korendagen.

Uit het hele land komen de koren, bestaande uit amateurzangers van alle leeftijden, naar Paradiso om te laten horen dat zingen hun passie is. Zij brengen een divers repertoire ten gehore: van swingende popnummers tot renaissance muziek en van wereldmuziek tot jazz. Alle koren krijgen 15 minuten om te zorgen voor kippenvel of een brok in de keel bij het publiek.

Zaterdag 16 januari

KLEINE ZAAL
11.30 uur      After Eight Koor – klassiek kamerkoor, Amsterdam   
11.50 uur      AMS-Koor – vierstemmig koor, gemengd repertoire, Amsterdam              
12.10 uur      Vrouwenkoor Con Anima – vrouwenkoor, gemengd repertoire, Zwanenburg
12.30 uur      Cheezzz – popkoor, Alkmaar           
12.50 uur      Grof Volkoor’n – vocal group, close-harmony, Amstelveen
13.10 uur      Tulos – kamerkoor, Ned. componisten van 16e eeuw tot heden, Amsterdam     
13.30 uur      Mi Canto - popkoor, Heemskerk
13.50 uur      Anyway – a-capella koor, gemengd repertoire, De Koog, Texel       
14.10 uur      Afrikaanse zanggroep Kuzola – Afrikaans koor, Beverwijk  
14.30 uur      Elemental Music – duo, gemengd repertoire, Hoorn
14.50 uur      Tutti Frutti – pop- en musicalkoor, Geldermalsen
15.10 uur      5 voor 6 – popkoor, Hoogkarspel   
15.30 uur      Div Assorti – vierstemmig vrouwen popkoor, Amsterdam
15.50 uur      Kobalt – vocal a-capella kwartet, Amsterdam
16.10 uur      Bop Follies – pop- en jazzkoor, Nijmegen
16.30 uur      Just Us! – popkoor, Bovenkarspel
16.50 uur      Pocket Rock!t – pop- en rockkoor, Drunen
17.10 uur      Then There Were Voices – pop- en jazzkoor, close harmony, Amstelhoek         
17.30 uur      Waltzing Matilda’s – vierstemmig ensemble, gemengd repertoire, Haarlem
17.50 uur      @hoc Singers – meerst. a-capella koor, wereldlijke en geestelijke liederen, Goes
18.10 uur      Hartkoor – vocal group, Utrecht
18.30 uur      Namens de Dames – vrouwen popkoor, Ouderkerk a/d Amstel
18.50 uur      Popkoor Inspiratie – popkoor, Zaanmdam
19.10 uur      Rose & Rouge – het Nederlandse lied, Baarn
19.30 uur      Amsterdams Smartlappenkoor – gemengd smartlappenkoor, Amsterdam
19.50 uur      Koor ZILT – a-capella koor, gemengd repertoire, Utrecht     
20.10 uur      De Meisjes van de Koffiekade – pop, soul en Ned. repertoire, Koog a/d Zaan
20.30 uur      Rumours – gemengd koor voor lichte muziek, Haarlem        
20.50 uur      Just Between – pop repertoire en ballades, Nuland
21.10 uur      Little Wing – popkoor, Hilversum
21.30 uur      Vocal Group NeXT Generation - jongerenkoor, Oss
21.50 uur      The Dazz’ling Divas – popkoor, Bussum
22.10 uur      Parels uit de Polder – smartlappenkoor, Ouderkerk a/d Amstel
22.30 uur      Rozenkoor – gemengd homo / lesbo koor, Amsterdam
22.50 uur      Soul Sound Choir – gospel- en soulkoor, Duivendrecht       
23.10 uur      Soul Redemption – soul- en popkoor, Amsterdam

Zaterdag 16 januari

GROTE ZAAL
11.30 uur      Het Ankerkoor – dameskoor, Amsterdam
11.50 uur      Koor zonder Grenzen – gemengd repertoire, Amsterdam
12.10 uur      Popkoor Soundsation – popkoor, Aalsmeer
12.30 uur      Popkoor Prestige – pop- en showkoor, o.a. uit Hoorn, Gouda, Breda, R’dam
12.50 uur      Heart & Soul – popkoor, Leiderdorp
13.10 uur      De Poldermodellen – projectkoor, populair tot licht-klassiek, Loenen a/d Vecht
13.30 uur      Koor4Fun – popkoor, Naaldwijk
13.50 uur      She Sings – popkoor, Wognum
14.10 uur      Gemengde zangvereniging St. Caecilia – klassiek tot pop, Ottersum
14.30 uur      Het Donderkoor – gemengd koor, oude pop met gitaarbegeleiding, Amsterdam
14.50 uur      Het Prismakoor – verstandelijk beperkt koor, Nederlandstalige muziek, Amsterdam
15.10 uur      Heart of Holland Chorus – close harmony a-capella mannenkoor, Nieuwegein
15.30 uur      YMCA popkoor – popkoor, Scheveningen
15.50 uur      The S(w)inging Company – musical koor, Zoetermeer
16.10 uur      Popkoor Afslag 26 – popkoor, Vaassen
16.30 uur      Dameskoor Evergreen – popkoor, Wormer
16.50 uur      Popkoor Harlem Nocturne – popkoor, Haarlem
17.10 uur      Rockkoor Let’s Rock – rockkoor, Zuidoostbeemster
17.30 uur      ’t Kommerkoor Heerhugowaard – divers repertoire, Heerhugowaard
17.50 uur      Dameskoor For Everyone – popkoor, Zaandam
18.10 uur      SLK Ontroerend Goed – levensliederenkoor, Wormerveer
18.30 uur      Zanggroep Experiment – popkoor, Hoofddorp
18.50 uur      Het Kapiteinskoor – zeemansliederen, Zaandam
19.10 uur      Vrouwenkoor RefreshSing – meerstemmig, gevarieerd repertoire, Nieuwegein
19.30 uur      Popkoor Huizen ’N Joy – popkoor, Huizen
19.50 uur      The City Singers – pop- en musical koor, Weesp
20.10 uur      Weespertrekvaartmannen – het andere lied van de zee, Amsterdam
20.30 uur      Pop4shore! – pop- en rockkoor, Katwijk
20.50 uur      Popkoor Pepperoni – popkoor, Den Haag
21.10 uur      Het Zeedijkkoor  - Nederlandstalige levenslied en kleinkunst, Amsterdam
21.30 uur      De Meiden van de Kade – shanty koor, Muiden
21.50 uur      Popkoor SurpriSing – popkoor, Uitgeest
22.10 uur      Pop- en Musicalkoor Scala – pop- en musicalkoor, Roelofarendsveen
22.30 uur      Valsch en Gemeen – vier-of vijstemmig a-capellakoor, De Bilt
22.50 uur      Nieuwendammer Shanty Koor – shanty koor, Amsterdam
23.10 uur      Gay Men’s Chorus Manoeuvre – mannenkoor, gemengd repertoire, Amsterdam

Paradiso Programme

Programma