Links
Zondag 15 januari 2017

Paradiso Korendagen 2017

Aanvang 11.30 uur

Zaal open 11.00 - 23.00 uur

Entree 3,- incl. daglidmaatschap

Entree t/m 12 jaar gratis

Kaartverkoop alleen aan de zaal


Optredens van 140 koren op zaterdag 14 en zondag 15 januari, de 31e editie alweer van de Paradiso Korendagen.

Uit het hele land komen de koren, bestaande uit amateurzangers van alle leeftijden, naar Paradiso om te laten horen dat zingen hun passie is. Zij brengen een divers repertoire ten gehore: van swingende popnummers tot renaissance muziek en van wereldmuziek tot jazz. Alle koren krijgen 15 minuten om te zorgen voor kippenvel of een brok in de keel bij het publiek.

Zondag 15 januari

KLEINE ZAAL

11.30 uur      Viswijvenkoor Dulle Griet – shantykoor, Enkhuizen
11.50 uur      Any Blue – gemengd studentenkoor, Amsterdam
12.10 uur      Mevrouw De Wit – dameskoor, gemengd repertoire, Amsterdam
12.30 uur      Noot voor Noot – gemengd, 4-stemmig a-capellakoor, Muiderberg
12.50 uur      Voice Of Unity (Hakol Tov) – Hebreeuws/Israelisch koor, A’dam
13.10 uur      Hebrew Groove – Hebreeuws popkoor, Amsterdam
13.30 uur      S.P.A.M. A Capella Quartet – barbershop/close harmonie, Zaandam
13.50 uur      Popkoor Sonority – popkoor, Aalsmeer
14.10 uur      Het Eilandenkoor – a-capellakoor, klassiek repertoire, Amsterdam
14.30 uur      Rotopjuh! – Nederlandstalige pop (vertalingen), Leiderdorp
14.50 uur      Lichtekoor – popkoor, licht genre, Garnwerd
15.10 uur      Recreation – interkerkelijk koor, gemengd repertoire, Beverwijk
15.30 uur      Chorus Line – licht pop repertoire, Soest
15.50 uur      Vocalgroup Surprise – popkoor, Huizen
16.10 uur      Vrouwenkoor Zingen In Gein – licht klassiek tot pop, Amsterdam
16.30 uur      S.P.A.M. A Capella Quartet – barbershop/close harmonie, Zaandam
16.50 uur      Zanggroep Vocus – dameskoor, licht populair repertoire, Weert
17.10 uur      AMS-Koor – vierstemmig gemengd koor, Amsterdam
17.30 uur      The Dazz’ling Diva’s – dames popkoor, Bussum
17.50 uur      Div Assorti - 4-stemmig vrouwenkoor, Amsterdam
18.10 uur      Grof Volkoor’n – a-capella koor, Amstelveen
18.30 uur      Delirious – close harmony koor, Alkmaar
18.50 uur      Hold The Line – popkoor, Nieuwegein
19.10 uur      Harlem Jive – vocal group met swingend en jazzy repertoire, Haarlem
19.30 uur      Songlines – close harmony dubbelkwartet, Amsterdam
19.50 uur      Lady’s Voice – a-capella close harmony koor, Beverwijk
20.10 uur      Little Wing – popkoor, Hilversum
20.30 uur      Vocal Motion – popkoor, Almere
20.50 uur      In Stemming – gemengd klassiek koor, Ilpendam
21.10 uur      Soul Sound Choir – gospel- en soulkoor, Duivendrecht
21.30 uur      SOL (Singing Out Loud) – a-capella popkoor, Amsterdam
21.50 uur      Amsterdams Promenade Koor – gemengd koor, Amsterdam

GROTE ZAAL

11.30 uur      Nieuwendammer Shantykoor – shanty liederen, Amsterdam
11.50 uur      De Blaerders – Ned. talig repertoire en smartlappen, Blaricum
12.10 uur      Koor4Fun – popkoor, Naaldwijk
12.30 uur      Leidsche Rijn Koor – pop- en wereldmuziekkoor, UtrechT
12.50 uur      Popkoor Enjoy Vorstenbosch – popkoor, Vorstenbosch
13.10 uur      Timeless Vocaal – popkoor, Alkmaar
13.30 uur      Popkoor Voyss – popkoor, Erp
13.50 uur      Chante Encore – popkoor, HeemskerK
14.10 uur      The Skyline Sisters – barbershopkoor, Rotterdam
14.30 uur      Pop & Rock Koor – popkoor, Harderwijk, Amersfoort, Zwolle
14.50 uur      Puur#Hollands – nederpopkoor, Heemskerk
15.10 uur      Encore! – popkoor, Kockengen
15.30 uur      Passion Wereldmuziek Koor – wereldmuziekkoor, Uithoorn
15.50 uur      Colourful City Koor – wereldmuziek van alle tijden, Nijmegen
16.10 uur      Voorwegkoor – popkoor, Heemstede
16.30 uur      The Midway Singers – populair- en musical repertoire, Alkmaar
16.50 uur      Popkoor X-Stream – popkoor, Middelburg
17.10 uur      Shir Balev – Israelisch repertoire, Amsterdam
17.30 uur      Heartofhollandchorus – Barbershopkoor, IJsselstein
17.50 uur      Popkoor Haarlem Shuffle – popkoor, Haarlem
18.10 uur      Pop- en Musicalkoor Scala – pop- en musicalkoor, Roelofarendsveen
18.30 uur      Musicalkoor Summertime – musicalkoor, Alpen aan de Rijn
18.50 uur      Take It Easy Beverwijk – pop- en musicalkoor, Beverwijk
19.10 uur      Popkoor Splash! – popkoor, Zeewolde
19.30 uur      Pauze
19.50 uur      Bergen popkoor & popkoor Sabroso – popkoor, Oegstgeest
20.10 uur      Route 66 Maarssen – Amerikaanse standards, Maarssen
20.30 uur      Breukels Glorie – dameskoor, Nederlands repertoire, Breukelen
20.50 uur      Enkhuizer Koor – gemengd repertoire, Enkhuizen
21.10 uur      Route 66 Lisse – Amerikaanse standards, Lisse
21.30 uur      Elan – gemengd koor, divers repertoire, Noordwijkerhout
21.50 uur      The Rivals – populair repertoire en gospels, Amsterdam