Links
Zaterdag 14 januari 2017

Paradiso Korendagen 2017

Aanvang 11.30 uur

Zaal open 11.00 - 24.00 uur

Entree 3,- incl. daglidmaatschap

Entree t/m 12 jaar gratis

Kaartverkoop alleen aan de zaal


Optredens van 140 koren op zaterdag 14 en zondag 15 januari, de 31e editie alweer van de Paradiso Korendagen.

Uit het hele land komen de koren, bestaande uit amateurzangers van alle leeftijden, naar Paradiso om te laten horen dat zingen hun passie is. Zij brengen een divers repertoire ten gehore: van swingende popnummers tot renaissance muziek en van wereldmuziek tot jazz. Alle koren krijgen 15 minuten om te zorgen voor kippenvel of een brok in de keel bij het publiek.

Zaterdag 14 januari

GROTE ZAAL
11.30 uur      Ankerkoor – Senioren dameskoor, Amsterdam
11.50 uur      Droger Kan Niet – Nederlandstalig levensliederen, Nieuw Vennep
12.10 uur      Coro Cantoro – Cubaans koor, Amsterdam
12.30 uur      Het Langedijker koor – popkoor, Noord-Scharwoude
12.50 uur      Noisy Voices – popkoor, Amsterdam
13.10 uur      Mescalanza – gemengd repertoire, Den Helder
13.30 uur      Koor aan ’t IJ – gemengd klassiek koor, Amsterdam
13.50 uur      Prismakoor – gemengd, verstandelijk beperkt koor, Amsterdam
14.10 uur      Ontroerend Goed koor – Ned. talig levensliederenkoor, Wormerveer
14.30 uur      Da Capo’s Popkoor – popkoor, Uithoorn
14.50 uur      Het Koninginnenkoor – Ned. talig levensliederenkoor, Amsterdam
15.10 uur      Zang- en danstheater Apropos – popkoor, Deventer
15.30 uur      Just for Fun – popkoor, De Zilk
15.50 uur      't Amsterdams Gouwe Ouwe Koor – popkoor, Amsterdam
16.10 uur      Popkoor Hoge Noot  - vrouwen popkoor, Utrecht
16.30 uur      Popkoor 4you Rotterdam – popkoor, Rotterdam
16.50 uur      Power Pop – popkoor, Apeldoorn
17.10 uur      Popkoor New Pop-Art – popkoor, 60-er jaren tot heden, Rijswijk
17.30 uur      Popkoor Focus Den Haag – popkoor, Den Haag
17.50 uur      Popkoor Tune – pop- en rockkoor, Rosmalen
18.10 uur      Popkoor SurpriSing – popkoor, Uitgeest
18.30 uur      Zanggroep Experiment – popkoor, Hoofddorp
18.50 uur      Popkoor Prestige – popkoor, o.a. Amsterdam, Rotterdam, Arnhem
19.10 uur      Senioren popkoor Lust for Life – popkoor, Amsterdam
19.30 uur      Deliverance – American Black Gospelchoir, Amsterdam
19.50 uur      Kennemer Duin-Singers – popkoor, Haarlem
20.10 uur      Pimpkoor Wilde Haver – Nederlandstalige liedjes, Alkmaar
20.30 uur      KoorBisNis – kerkkoor, gemengd repertoire, Breezand
20.50 uur      Popkoor Decibel – popkoor, Driehuis
21.10 uur      Zanggroep Rhythm & Friends – gemengd popkoor, Harmelen
21.30 uur      Pop- en Musicalkoor Purmerend – divers repertoire, Purmerend
21.50 uur      Xing Popcore – pop- en rockkoor, Dordrecht
22.10 uur      Vrouwenkoor Chemistry – popkoor, Zaandam
22.30 uur      Popkoor UCK – popkoor, Utrecht
22.50 uur      Popkoor Vocal Invention – popkoor, Zaandam
23.10 uur      Gay Men’s Chorus Manoeuvre – gay koor, Amsterdam

KLEINE ZAAL

11.30 uur      Rainbow Den Helder – multicultureel koor, Den Helder
11.50 uur      Creatoonkoor – wereldmuziek, Abcoude
12.10 uur      Amsterdams Smartlappen Koor – smartlappenkoor, Amsterdam
12.30 uur      The Wanabees – pop- en soulkoor, Amsterdam
12.50 uur      Listen To The Music – pop- en rockkoor, Amsterdam
13.10 uur      Renanim – Hebreeuws-, Ladino-, Jiddish koor, Amsterdam en Utrecht
13.30 uur      Springtide – folkkoor, Utrecht
13.50 uur      Arti Vocaal Operakoor – gemengd operakoor, Amsterdam
14.10 uur      Pauze
14.30 uur      Amane – a-capella dameskoor, Groningen
14.50 uur      Vocalirious tienerkoor – gemengd tiener popkoor, Amsterdam
15.10 uur      Zàbava – balkanvrouwenkoor, Amsterdam        
15.30 uur      Eigenwijz – a-capella dameskoor, gemengd repertoire, Julianadorp
15.50 uur      Vocalgroup Esperanto – licht pop repertoire, Bussum
16.10 uur      Vocal Freedom tienerkoor – tiener popkoor, Amsterdam
16.30 uur      De Heeren van Nunspeet – popkoor, Nunspeet
16.50 uur      A capella groep Like This – pop- en rockkoor, Bovenkarspel
17.10 uur      Close2u – close harmony koor, Heemskerk
17.30 uur      Grieks koor Filomila – Griekse liederen/volksmuziek, A’dam
17.50 uur      Vrouwenkoor Haarlemmermeer – klassiek/musical, Haarlemmermeer
18.10 uur      Kobalt – kwartet, gemengd repertoire, Amsterdam
18.30 uur      Koor van Liefde en Verdriet – divers repertoire, Amsterdam
18.50 uur      Pauze
19.00 uur      Maat6 – mannen kwintet, Driehuis
19.30 uur      The Starlights – pop- en musicalkoor, Almere-Buiten
19.50 uur      De Merels – evergreens, Rotterdam
20.10 uur      Koorbizniz – vocal popgroup, Haarlem
20.30 uur      Act Of Mutiny – maritieme folk, Sassenheim
20.50 uur      Cero Dos Tres – vrouwen popkoor, Haarlem
21.10 uur      Soul & Motownkoor D-F!ne – soul- en Motown, Uithoorn
21.30 uur      Hartkoor Utrecht – vocalgroup, popnummers, Utrecht
21.50 uur      Out Cider – Iers koor, Krommenie
22.10 uur      Stella Nova – popkoor, Amstelveen
22.30 uur      What’s in a Name – vocal group, Rijswijk
22.50 uur      Beatles Op Maandag (BOM) – Beatles liedjes, Amsterdam
23.10 uur      Soul Redemption – pop- en soulkoor, Amsterdam