Links
Zaterdag 14 januari 2012

Paradiso Korendagen

AANVANG 11.30 UUR

ZAAL OPEN 11.00 UUR

ENTREE 2,50 incl. daglidmaatschap


Optredens van 140 koren op de 26e editie van dit festival.


KLEINE ZAAL

11.30 uur                Listen to the Music - pop-, jazzkoor, Amsterdam        

11.50 uur                Soul Redemption - soul-, popkoor, Amsterdam 

12.10 uur                 Bewitched - a-capella-, barbershopkoor, Dalem 

12.30 uur                 ReMix - popkoor, West-Graftdijk

12.50 uur                 Zàbava - balkankoor, Amsterdam

13.10 uur                 Filomila - diverse Griekse muziek, Amsterdam   

13.30 uur                Esperanto         - popkoor, Hilversum 

13.50 uur                 KOORnelis - Nederlandstalige liederen van Cornelis Vreeswijk, Leiderdorp

14.10 uur                 Kwasikloos - gemengd repertoire, Den-Haag     

14.30 uur                 Mixxt - popkoor, Heerhugowaard

14.50 uur                 Cascantar - wereldmuziekkoor, Castricum

15.10 uur                 Chill - tiener-, popkoor, Den-Haag

15.30 uur                 Het Donderkoor - gemengd repertoire, lichte muziek, Amsterdam

15.50 uur                The People United - black-, gospel-, en soulkoor, Ermelo

16.10 uur                 Moederleet - Nederlandstalige levensliedjes, Bergen

16.30 uur                 Koor Partituur - pop-, klassiek-, wereldmuziek-, wijkkoor, Utrecht

16.50 uur                 Vocalgroup "GGF#" - Rotterdam

17.10 uur                Sound Around - pop-, close harmony-, barbershopkoor, Maarssen

17.30 uur                 Out Cider - Iers koor, Zaandam

17.50 uur                 Balance - gemengd repertoire, Hoorn

18.10 uur                 Ideaal - vrouwenkoor met passie voor cabaret, gemengd repertoire, Mijdrecht

18.30 uur                 De Merels - pop-, jazzkoor, Rotterdam

18.50 uur                 Close2u - close harmonykoor, Heemskerk

19.10 uur                 Sjeemlezz - popkoor, Grootebroek

19.30 uur                 Hoge Noot  - popkoor, Utrecht

19.50 uur                Anderlands Wijs - volksliederen uit div. werelddelen, Schagen   

20.10 uur                 Amstelgospelchoir - gospelkoor, Uithoorn

20.30 uur                Soulkoor The Brand New Bags - soul-, en gospelkoor, Utrecht

20.50 uur                 Ooker - stijlen die geworteld zijn in de african-american, Zwaag

21.10 uur                 Amsterdams Smartlappen Koor - smartlappenkoor, Amsterdam

21.30 uur                 Theaterkoor Voice Female - theaterkoor, Diemen

21.50 uur                The Wanabees - gemengd repertoire, Amsterdam

22.10 uur                 D-Koor - close harmonykoor, Amsterdam

22.30 uur                 Lekker Gebekt - gemengd repertoire, Amsterdam

22.50 uur                Zingen in Gein - gemengd repertoire, Amsterdam

23.10 uur                 CASA koor - Afrikaans liederenkoor, Amsterdam

 

GROTE ZAAL

11.30 uur                Zanggroep Experiment - Popkoor, Hoofddorp

11.50 uur                 Tourdion - themakoor, Castricum

12.10 uur                 De Zangertjes van Volendam - jeugd- en mannenkoor, Volendam

12.30 uur                 Noisy Voices - popkoor, Amsterdam

12.50 uur                 Zanggroep Voices - popkoor, IJmuiden

13.10 uur                 Viswijvenkoor Leiden - shantykoor, zeeliederen, Leiden

13.30 uur                 Het Prismakoor - gemengd repertoire, lichte muziek, Amsterdam

13.50 uur                 PopArt - popkoor, West-Graftdijk

14.10 uur                 Kapiteinskoor - zeemanskoor, Zaandam

14.30 uur                 Popmusicalkoor Purmerend - pop-, musicalkoor, Purmerend

14.50 uur                 Vivace - van klassiek tot populair, Aalsmeer

15.10 uur                 Ludiek - gemengd repertoire, Linschoten

15.30 uur                 Streekersmart - smartlappenkoor, Grootebroek

15.50 uur                 Heart of Holland Chorus - barbershop, close harmony, Nieuwegein

16.10 uur                De Poldermodellen - gemengd repertoire, Loenen aan de Vecht

16.30 uur                 Cantabilé - popkoor, Andijk

16.50 uur                 Koninginnenkoor - Nederlandstalige levensliederen, Amsterdam

17.10 uur                 Basic & Full Color - popkoor, Amersfoort

17.30 uur                 Popkoor Bunnik - pop uit de jaren zeventig tot nu, Bunnik

17.50 uur                 Heemskerks Smartlappenkoor - over leven, liefde en de zee, Castricum

18.10 uur                 Puur - popkoor, Wognum

18.30 uur                 Kuzola - Afrikaanse liedjes, Beverwijk

18.50 uur                 Lust for Life - senioren-, popkoor, gemengd repertoire, Amsterdam

19.10 uur                 Papermoon - popkoor, Rotterdam

19.30 uur                 ValschenGemeen - 5-stemmig, a-capella, De Bilt

19.50 uur                 Pepperoni - popkoor, Den-Haag

20.10 uur                 Deliverance - black American gospel, Amsterdam

20.30 uur                 Remix - popkoor, Almere

20.50 uur                 Amazing - popkoor, Nieuwegein

21.10 uur                 AMS - gemengd repertoire, Amsterdam

21.30 uur                 De Weespertrekvaartmannen - zeemanskoor, Amsterdam

21.50 uur                 Sparkle - popkoor, Velserbroek

22.10 uur                Het Amsterdams Gouwe Ouwe Koor - popkoor, Amsterdam

22.30 uur                 Manoeuvre - songfestival-, oude,- en eigentijdse nummers, Amsterdam

22.50 uur                Schinkelkoor - Nederlandstalig, Amsterdam

23.10 uur                 De Paarse Krokodil - ambtenaren koor, gemengd repertoire, Amsterdam