Programma
Paradiso

Paradiso Korendagen

Paradiso Korendagen

zaterdag 15 januari 2011

zaterdag 15 januari 2011

Op zaterdag 15 en zondag 16 januari 2011 viert Paradiso het jubileum van de Paradiso Korendagen. Wederom was het aantal aanmeldingen overweldigend. Maar liefst 140 koren uit het hele land brengen tijdens deze jubileumeditie repertoire ten gehore uit alle windstreken. Zo zingt het soul- en Motownkoor Soul Redemption nummers van Stevie Wonder, The Andrew Sisters en Sam Cooke, laat het Rootskoor Afrikaanse, Bulgaarse en Russische liederen horen en brengt KOORnelis een ode aan de Zweeds-Nederlandse troubadour Cornelis Vreeswijk

KLEINE ZAAL

11.30 uur          Wereldkoor Haarlem; wereldmuziek, Haarlem                

11.50 uur          Vrouwenkoor Con Anima; vrouwenkoor, gemengd repertoire, Zwanenburg

12.10 uur          Smartofore; Nederlandstalig repertoire, Amersfoort        

12.30 uur          Spiritualkoor Ooker; soul en spiritualkoor met Afrikaans tintje, Blokker          

12.50 uur          All-Ways Vriendenkoor; popkoor, Heel

13.10 uur          Sjeemlezz; pop/rockkoor, Grootebroek       

13.30 uur          Once Again; popkoor, Eemnes                   

13.50 uur          Rainbow; multicultureel koor, Den Helder    

14.10 uur          Balkan Vrouwenkoor; balkankoor, Amsterdam       

14.30 uur          Vocal Group BANT; jazz-, pop- en wereldmuziek, Amsterdam

14.50 uur          Filomila; Grieks en volksmuziek, Amsterdam

15.10 uur          Cascantar; wereldmuziek, Castricum 

15.30 uur          Delirious; close harmony, Alkmaar

15.50 uur          Anyway; a-capella, Den Burg

16.10 uur          Qrieus; a-capella popquintet, Haarlem

16.30 uur          Alle Dertien Goed; a-capella, pop, Amsterdam

16.50 uur          Koor Zonder Grenzen; wereldmuziek met klassieke uitstapjes, Amsterdam

17.10 uur          Camerata Fectionata; kamerkoor, Weesp   

17.30 uur          Hagunnankoor; jongerenkoor, kerkkoor, Diemen

17.50 uur          Koor van Liefde en Verdriet; gemengd repertoire, Amsterdam

18.10 uur          Wereldmuziekkoor Passion; wereldmuziek, Uithoorn

18.30 uur          Vocalgroup Next; vrouwenquintet, gemengd repertoire, Bussum

18.50 uur          Het Swingstation; pop- en musicalkoor, Velserbroek

19.10 uur          Track 9; popkoor, Heiloo

19.30 uur          Ancora; vrouwenkoor, gemengd repertoire, Diemen

19.50 uur          De Titanics; mannenkwartet, gemengd repertoire, Diemen       

20.10 uur          Zingen in Gein; vrouwenkoor, gemengd repertoire, Amsterdam ZO

20.30 uur          Het Ameezing Koor;  vrouwenpopkoor, Zaandam 

20.50 uur          Popkoor Koor & co; popkoor, Alkmaar

21.10 uur          The Wanabees; popkoor, Amsterdam

21.30 uur          Voices Santé; pop- en musicalkoor, Edam

21.50 uur          Ampion Kamerkoor; kamerkoor, Amsterdam

22.10 uur          De Weespertrekvaart Mannen; zeemansliederen, liederen over de zee, Amsterdam

22.30 uur          Listen to the Music; pop- en jazzkoor, Amsterdam

22.50 uur          IDEAAL; gemengd repertoire, Uithoorn       

23.10 uur          Bulderdrang; spreekkoor, Amsterdam

GROTE ZAAL

11.30 uur          Het Ankerkoor; 55+ dameskoor, van levenslied tot musical, Amsterdam

11.50 uur          Chante Encore; popkoor, Heemskerk

12.10 uur          Mistral; gemengd koor, gemengd repertoire, Wieringerwerf

12.30 uur          Join's Meeting; popkoor, Wieringerwerf

12.50 uur          Take It Easy; pop- en musicalkoor, Beverwijk

13.10 uur          Seniorenpopkoor Lust For Life; popkoor, Amsterdam

13.30 uur          Madame Jeanette; dames vocal group, van Keane tot Queen, Den Haag

13.50 uur          Dameskoor Evergreen; evergreens, musicals, filmmuziek en popsongs, Wormer

14.10 uur          Mescalanza; van pop tot klassiek, Den Helder

14.30 uur          Voorwegkoor; popkoor, Heemstede

14.50 uur          Time Square; musicalkoor, Uitgeest

15.10 uur          Vrouwenkoor Chemistry Zaandam; popkoor, Zaandam

15.30 uur          4 You Rotterdam; popkoor, Rotterdam

15.50 uur          DeKoor; wereldmuziekkoor, Leeuwarden

16.10 uur          Vrouwenkoor Balance; gemengd repertoire, Hoorn

16.30 uur          Zang- en danstheater Apropos; popkoor, Deventer

16.50 uur          Hollandse Nieuwe; Nederlandstalige evergreens, Beverwijk

17.10 uur          Popkoor Decibel; popkoor, Driehuis

17.30 uur          Regionaal Operette- en Musicalkoor; operette en musical, Mijdrecht

17.50 uur          Rockkoor Let's Rock; rockmuziek, Purmerend

18.10 uur          Simply West; vrouwenpopkoor, Amstelveen

18.30 uur          The Dazz'Ling Divas; damespopkoor, Bussum

18.50 uur          Eigen Wijs; lichte muziek, Westwoud

19.10 uur          Pepperoni; popkoor, Den Haag

19.30 uur          Popmusicalkoor Purmerend; pop- en musicalkoor, Purmerend

19.50 uur          Deliverance; black American gospel, Amsterdam

20.10 uur          Zanggroep Experiment; popkoor, Hoofddorp

20.30 uur          Soul- en Motownkoor D-F!ne; soul- en motown muziek, Uithoorn

20.50 uur          Four Winds; popkoor, Oostwoud

21.10 uur          Popkoor Huizen 'N Joy; popkoor, Huizen

21.30 uur          Da Capo's Popkoor Uithoorn; popkoor, Amstelhoek

21.50 uur          Morrend Volk; maatschappijkritisch actiekoor, Hoofddorp

22.10 uur          Kommerkoor; levensliederen, Heerhugowaard

22.30 uur          Amsterdams Gouwe Ouwe Koor; popkoor, Amsterdam

22.50 uur          Mannenkoor Manoeuvre; mannenkoor, gay men's chorus, Amsterdam

23.10 uur          Amsterdams Smartlappen Koor; smartlappenkoor, Amsterdam

 

Paradiso Programme

Programma