Programma
Paradiso

Paradiso Korendagen

Paradiso Korendagen

zondag 16 januari 2011

zondag 16 januari 2011


Op zaterdag 15 en zondag 16 januari 2011 viert Paradiso het jubileum van de Paradiso Korendagen. Wederom was het aantal aanmeldingen overweldigend. Maar liefst 140 koren uit het hele land brengen tijdens deze jubileumeditie repertoire ten gehore uit alle windstreken. Zo zingt het soul- en Motownkoor Soul Redemption nummers van Stevie Wonder, The Andrew Sisters en Sam Cooke, laat het Rootskoor Afrikaanse, Bulgaarse en Russische liederen horen en brengt KOORnelis een ode aan de Zweeds-Nederlandse troubadour Cornelis Vreeswijk.

KLEINE ZAAL

11.30 uur          Div-a-Jazz; close harmony, Utrecht

11.50 uur          De Valsche Noot; barbershop, close harmony, Aerdenhout

12.10 uur          Vocal Motion; pop- en jazzkoor, Almere

12.30 uur          Sing2Swing; pop, jazz, musical en gospel, Woerden

12.50 uur         

13.10 uur          Zaans Kamerkoor; kamerkoor, Zaandam

13.30 uur          Ût Mannûhkoor; mannenkoor, gemengd repertoire, Alkmaar

13.50 uur          Zanggroep Vocus; dameskoor, licht populair repertoire, Weert

14.10 uur          Gemengd Vrouwenkoor Herman de Winter; Nederlandstalig repertoire, Haarlem

14.30 uur          Wanted; popkoor, Uitgeest

14.50 uur          A.M.S.; 4-stemmig koor, gemengd repertoire, Amsterdam

15.10 uur          Ladifa; vrouwen sextet, licht repertoire, Alkmaar

15.30 uur          Kunst & Kitsch; a-capella, gemengd repertoire, o.a. Den Haag

15.50 uur          KOORnelis; nummers van troubadour Cornelis Vreeswijk, Leiderdorp

16.10 uur          Kalliope; kamerkoor, Beek en Donk

16.30 uur          In The Mood; pop- en musicalkoor, Ouderkerk a/d Amstel

16.50 uur          JuneOFive; female musical- en popkoor, Duivendrecht

17.10 uur          Tatikoor; a-capella popkoor, Amsterdam

17.30 uur          Shir Balew; Israelisch koor, Amsterdam

17.50 uur          A capellakoor Cantabile; gemengd koor, klassiek repertoire, Krommenie  

18.10 uur          LaRoes; a-capella vrouwensextet, van madrigaal tot pop, Alkmaar

18.30 uur          Rendez-Vous; popkoor, Alkmaar

18.50 uur          Mixxt; meidengroep, popkoor, Ursem

19.10 uur          Yiddish koor Mokum Alef; Yiddish, folk en klezmer, Amsterdam

19.30 uur          Soroki; Russisch vrouwenkoor, volksliederen, Amsterdam

19.50 uur          Vierwindenkoor; gemengd repertoire, Amsterdam

20.10 uur          Voice of Unity; Israelisch/Joods koor, Amsterdam

20.30 uur          The Amsterdam Vocals; a-capella vocal group, pop repertoire, Amstelveen

20.50 uur          Zij van Boven; popkoor, Amsterdam

21.10 uur          De Koordoppen; dameskoor, gemengd repertoire, Amsterdam         

21.30 uur          Gaia; a-capella, wereldmuziek, Amsterdam

21.50 uur          Div Assorti; 4-stemmig vrouwenkoor, gemengd repertoire, Amsterdam

22.10 uur          Alle 13 Goed!; a-capella popkoor, Amsterdam

22.30 uur          Soul Redemption; soul/popkoor, Amsterdam

GROTE ZAAL

11.30 uur          Amstel River Singers; 4-stemmig, a-capella barbershopkoor, Amstelveen

11.50 uur          Poldertranen; smartlappen en levensliederen, Almere   

12.10 uur          Vocal Choice; 4-stemmig gemengd koor, Castricum                  

12.30 uur          Prismakoor / Donderkoor; Nederlandstalige popnummers, Amsterdam      

12.50 uur          J.P. Thijsse Har(d)t Koor, schoolkoor voortgezet onderwijs, popsongs, Castricum

13.10 uur          Pop 4 Shore!; popkoor, Katwijk aan Zee     

13.30 uur          Ongekend Sentiment Amstelveen; nostalgie, musical, smartlappen, Amstelveen  

13.50 uur          Vrijuit Zingen; kroegkoor, gemengd repertoire, Wijk aan Zee  

14.10 uur          Smartlappenkoor Beverwijk; smartlappen en levensliederen, Beverwijk     

14.30 uur                             

14.50 uur          Dameskoor Song and Relation; dameskoor, licht klassiek, Emst      

15.10 uur          Timeless Vocaal; pop- en musicalkoor, Alkmaar  

15.30 uur          Multiple Voices; gemengd koor, musical en filmmuziek, Almere       

15.50 uur          Het Spuikoor; gemengd projectkoor, Amsterdam

16.10 uur          Splash!; popkoor, Zeewolde   

16.30 uur          Rootskoor; wereldmuziek, Amsterdam

16.50 uur          De Steegzangers; Nederlandstalige levensliederen, Utrecht

17.10 uur          Koor Bloom; popkoor, Noordwijkerhout

17.30 uur          Het Bergerveerhuiskoor; Nederlandstalig repertoire, Bergen

17.50 uur          Popkoor Together; popkoor, Alkmaar

18.10 uur          Gemengde zangvereniging Een van Zin; gemengd profaan koor, Breugel

18.30 uur          Enkhuizer Koor; gemengd koor, gemengd repertoire, Enkhuizen

18.50 uur          Soul- en Gospelkoor Up Tight; gemengd soul- en gospelkoor, Hoorn

19.10 uur          Popkoor Harlem Nocturne; popkoor, Haarlem

19.30 uur          Popkoor Enjoy uit Vorstenbosch; popkoor, Vorstenbosch     

19.50 uur          She Sings; popkoor, Wognum

20.10 uur          Musical- en Popkoor Delft; musical- en popkoor, Delft

20.30 uur          Soundsation; popkoor, Aalsmeer

20.50 uur          Musical Popkoor Broadway; musical- en popkoor, Hoorn

21.10 uur          Coro Cantoro; Cubaans en Latijnsamerikaans koor, Amsterdam

21.30 uur          Troet Town Singers; popkoor, Monnickendam     

21.50 uur          Whale City Sound; barbershop harmony koor, Zaandam

22.10 uur          Women's Company; vrouwenkoor, gemengd repertoire, Amsterdam


Paradiso Programme

Programma