Programma
Paradiso

Paradiso Korendagen

Paradiso Korendagen

zaterdag 18 januari 2014

zaterdag 18 januari 2014

Optredens van 140 koren op zaterdag 18 en zondag 19 januari, de 28e editie alweer van de Paradiso Korendagen.

Uit het hele land komen de koren, bestaande uit amateurzangers van alle leeftijden, naar Paradiso om te laten horen dat zingen hun passie is. Zij brengen een divers repertoire ten gehore: van swingende popnummers tot renaissance muziek en van wereldmuziek tot jazz. Alle koren krijgen 15 minuten om te zorgen voor kippenvel of een brok in de keel bij het publiek.  

Zaterdag 18 januari

KLEINE ZAAL

11.30 uur      Zingen in Gein – 3-stemmig vrouwenkoor, gemengd repertoire, Amsterdam

11.50 uur      Take It Easy (Haarlem) – shantykoor, Haarlem

12.10 uur      After Eight – kamerkoor, gemengd repertoire, Amsterdam

12.30 uur      Luscinia, International Choir of The Hague – pop- en musicalkoor, Den Haag

12.50 uur      Jukebox – popkoor, Amsterdam

13.10 uur      Soroki – vrouwenkoor, Russische volksliederen, Amsterdam    

13.30 uur      Madame Jeanette – popkoor, Den Haag            

13.50 uur      Solid – close harmony popkoor, Purmerend      

14.10 uur      Vrouwen van Kabaal – theatraal vrouwenkoor, gemengd repertoire, Amsterdam

14.30 uur      Viswijvenkoor “Dulle Griet” – shantykoor, Enkhuizen

14.50 uur      Close to Harmony – close harmony koor, jazzy repertoire, Leiden

15.10 uur      VET!!! soulful vrouwenkoor, Groningen 

15.30 uur      ReMix (De Rijp) – popkoor, De Rijp

15.50 uur      Vocalgroup Esperanto – vrouwenpopkoor, Hilversum

16.10 uur      GGF# – vocalgroup, gemengd repertoire, Rotterdam

16.30 uur      De Merels – repertoire met evergreens, Rotterdam

16.50 uur      To The Point – pop- en gospelkoor, Overveen

17.10 uur      Delirious – popkoor, Alkmaar     

17.30 uur      Smartofore – Nederlandse levensliederen in een ander jasje, Amersfoort

17.50 uur      Close Enough (vocal Group) – a capella vocal group, gemengd repertoire, Delft

18.10 uur      Popkoor DZN – popkoor, Voorburg

18.30 uur      Moederleet – Amsterdams repertoire, vooral cabaretliedjes, Bergen

18.50 uur      Blue Vocals – pop, jazz en musicalkoor, Delft

19.10 uur      Kobalt – gemengd repertoire, 4-stemmig, Amsterdam

19.30 uur      Springtide – Iers / Keltisch repertoire, De Bilt

19.50 uur      Shantygroep Bruyne Zeelen – mannenkoor, Engelstalige zeemansliederen, Krommenie

20.10 uur      The Wannabees – pop /rockkoor, Amsterdam

20.30 uur      The City Hall Singers         - vierstemmig koor, gemengd repertoire, Almere

20.50 uur      Zàbava – Balkan vrouwenkoor, Amsterdam

21.10 uur      Little Wing – popkoor, Hilversum

21.30 uur      Ad Hoc – popkoor, Amstelveen

21.50 uur      De Koordoppen – vrouwenkoor, gemengd repertoire, Amsterdam

22.10 uur      Nieuwendammer shantykoor – shantykoor, Amsterdam

22.30 uur      Listen to the Music – pop- en jazzkoor, Amsterdam

22.50 uur      Cero Dos Tres – popkoor, Haarlem

23.10 uur      Soul Redemption – soul- en popkoor, Amsterdam



GROTE ZAAL

11.30 uur      Het Ankerkoor – dameskoor, gemengd repertoire, Amsterdam

11.50 uur      Goois Vrouwenkoor – vrouwenkoor, gemengd repertoire, Hilversum

12.10 uur      Popkoor Vocal Invention – popkoor, Zaandam

12.30 uur      De Amsterdamse Bachvereniging – oratoriumkoor, Amsterdam

12.50 uur      New Sound – pop- en musicalkoor, Delft

13.10 uur      De Ladies – dameskoor, hedendaags en licht klassiek repertoire, Nunspeet

13.30 uur      Popkoor Inspiratie – popkoor, Zaandam

13.50 uur      Young Forever – projectkoor (pop), Grootebroek

14.10 uur      ’t KOOR! – gemengd repertoire, Hilversum

14.30 uur      Het Donderkoor – gemengd koor, licht, populair repertoire, Amsterdam

14.50 uur      Het Prismakoor – gemengd popkoor, Nederlandstalig, Amsterdam

15.10 uur      Popkoor Cantabilé (Andijk) – popkoor, Andijk

15.30 uur      Vergeet Je Verdriet – smartlappenkoor, Huizen

15.50 uur      Popkoor Si Volta – popkoor, Beverwijk

16.10 uur      Popkoor SurpriSing – popkoor, Uitgeest

16.30 uur      Koor Elan – pop- en musicalkoor, Noordwijkerhout

16.50 uur      Popkoor Factory of Voices – popkoor, Heemstede

17.10 uur      Kennemerduin Singers – popkoor, Haarlem

17.30 uur      Pop en Musicalkoor Scala – pop- en musicalkoor, Roelofarendsveen

17.50 uur      Popkoor Pepperoni – popkoor, Den Haag

18.10 uur      ’t Kommerkoor – levensliederen, Heerhugowaard

18.30 uur      Popkoor Noisy Voices (Cuijk) – popkoor, Cuyk

18.50 uur      Popkoor 4You Rotterdam – popkoor, Rotterdam

19.10 uur      Zanggroep Experiment – popkoor, Hoofddorp

19.30 uur      Koninginnenkoor – Nederlandstalige levensliederen, Amsterdam

19.50 uur      Chante Encore – popkoor, Heemskerk

20.10 uur      Het Weespertrekvaart Mannenkoor – shantykoor, het “andere lied van de zee”, A'dam

20.30 uur      Coro Cantoro – Cubaans koor, Amsterdam

20.50 uur      De Steegzangers – gemengd koor, Nederlandstalig repertoire, Utrecht

21.10 uur      De Meiden van de Kade – zeemansliederen, Muiden

21.30 uur      Chemistry – popkoor, Zaandam

21.50 uur      Popkoor Amazing – popkoor, Nieuwegein

22.10 uur      Deliverance – American Black Gospel, Amsterdam

22.30 uur      Kapiteinskoor – zeemanskoor, Zaandam

22.50 uur      Het Ameezing Koor – popkoor, Zaandam

23.10 uur      Manoeuvre – Gay Men’s Chorus Amsterdam – homo mannenkoor, A'dam

Paradiso Programme

Programma