Programma
Paradiso

Paradiso Korendagen

Paradiso Korendagen

zondag 19 januari 2014

zondag 19 januari 2014

Optredens van 140 koren op zaterdag 18 en zondag 19 januari, de 28e editie alweer van de Paradiso Korendagen.

Uit het hele land komen de koren, bestaande uit amateurzangers van alle leeftijden, naar Paradiso om te laten horen dat zingen hun passie is. Zij brengen een divers repertoire ten gehore: van swingende popnummers tot renaissance muziek en van wereldmuziek tot jazz. Alle koren krijgen 15 minuten om te zorgen voor kippenvel of een brok in de keel bij het publiek.

Zondag 19 januari

KLEINE ZAAL

11.30 uur      Noot voor Noot – wereldkoor, Muiderberg

11.50 uur      Nederlands Zangtheater – theaterkoor, Amsterdam

12.10 uur      Yiddish Koor Mokum Alef – Yiddish folk koor, Amsterdam

12.30 uur      Het Peetersschool Koor – kinderkoor, popliedjes, Amsterdam

12.50 uur      In Between (Emst) – jeugdkoor (12 t/m 18 jaar), Emst

13.10 uur      Herenkoor: “Voorheen de Valsche Noot” – close harmony herenkoor, Aerdenhout

13.30 uur      Shir Balew – gemengd Israelisch koor, Amsterdam

13.50 uur      Erasmus Studentenkoor Rotterdamsch Schoon – pop / rockkoor, Rotterdam

14.10 uur      Anyway – a capella popkoor, Den Burg

14.30 uur      Vrouwenensemble “Septtimbre” – Nederlandstalige vrouwennummers, Wenum

14.50 uur      Zanggroep Vocus – dameskoor, licht populair en musical repertoire, Weert

15.10 uur      ZO! Gospel Choir Jr. – kinder- gospelkoor (8 t/m 16 jaar), Amsterdam

15.30 uur      Tuesday’s Child – close harmony popkoor, Veldhoven

15.50 uur      Like This – semi acapella popkoor, Bovenkarspel

16.10 uur      Couleur Vocale – vrouwenkoor, gemengd repertoire, Heiloo

16.30 uur      Vocalgroup Blended – vocal group, pop repertoire, Hedel

16.50 uur      Popkoor Starlight (Sint Pancras) – vrouwen popkoor, Sint Pancras

17.10 uur      Chapeau – jazz, blues en pop repertoire, Rotterdam

17.30 uur      Pocket Rock!t – rockkoor, Drunen

17.50 uur      Then There Where Voices – close harmony koor       

18.10 uur      Soul en Motownkoor D Fine – soul- en motown vrouwenkoor, Uithoorn

18.30 uur      Lady’s Voice – dameskoor, populair en licht klassiek repertoire, Beverwijk

18.50 uur      Margootje – kleinkunst koor, Hoogland

19.10 uur      Rule No. 6 – popkoor, Nieuw Vennep

19.30 uur      Balkan Vrouwenkoor – balkankoor, Amsterdam

19.50 uur      The Citadel Singers – pop- en swingkoor, Heemskerk

20.10 uur      Songlines – close harmony dubbelkwartet, Amsterdam

20.30 uur      Vrouwenkoor Malaïka – muziek uit alle windstreken van de wereld, Utrecht

20.50 uur      Beatles op Maandag – liedjes van de Beatles en aanverwante artiesten, Amsterdam

21.10 uur      “El Coro” – a capella, 4-stemmig salsa koor, Amsterdam

21.30 uur      Women’s Company – dameskoor, jazz en wereldmuziek, Amsterdam

21.50 uur      De Gezellige Bloes – popkoor, Amsterdam

22.10 uur      Any Blue – popkoor, Amsterdam

 

Zondag 19 januari

GROTE ZAAL

11.30 uur      Odyssee – popkoor, Hoofddorp

11.50 uur      Popkoor Zuilen – popkoor, Utrecht        

12.10 uur      Dameskoor For Everyone – dameskoor, gemengd repertoire, Zaandam     

12.30 uur      Popkoor Enjoy – popkoor, Vorstenbosch

12.50 uur      Simply West – vrouwen popkoor, Amstelveen

13.10 uur      Enkhuizer Koor – gemengd koor, gemengd repertoire, Enkhuizen  

13.30 uur      Popkoor Soundsation – popkoor, Aalsmeer     

13.50 uur      Jiddisj Koor Hejmisj Zain – Jiddisj koor, Amsterdam

14.10 uur      Zang- en danstheater Apropos – popkoor, zang en dans, Deventer

14.30 uur      Het Nieuwere Koor – popkoor, Volendam

14.50 uur      Song and Relation – dameskoor, pop-, gospel- en licht klassiek repertoire, Emst

15.10 uur      Denk aan de Buren – smartlappenkoor, Aalsmeer

15.30 uur      Popkoor Splash! – pop- en musicalkoor, Zeewolde    

15.50 uur      ROM – koor (Regionaal Operette- en Musicalkoor) – operette/musicalkoor, Mijdrecht

16.10 uur      Just For Fun – popkoor, De Zilk   

16.30 uur      Eigenwijs – pop- en musicalkoor, Westwoud

16.50 uur      De Colores – vrouwenkoor, populair-, musical- en licht klassiek repertoire, Woerden

17.10 uur      Unanime – gemengd populair repertoire, Zundert

17.30 uur      Popkoor Decibel – popkoor, Driehuis

17.50 uur      Popkoor Join’s Meeting – popkoor, Wieringerwerf

18.10 uur      Rockkoor “Let’s Rock” – rockkoor, Zuidoost Beemster

18.30 uur      Popkoor Cheesetown – popkoor, Alkmaar

18.50 uur      Popkoor Evergreen – popkoor, Avenhorn

19.10 uur      Hollandse Nieuwe – Nederlandstalig repertoire, Heemskerk

19.30 uur      Heart of Holland Chorus – close harmony barbershop mannenkoor, Nieuwegein

19.50 uur      “Droger Kan Niet” – smartlappenkoor, Nieuw Vennep

20.10 uur      Take It Easy (Beverwijk) – pop- en musicalkoor, Beverwijk

20.30 uur      Metamorfose – vrouwenkoor 50+, gemengd repertoire, Haarlem

20.50 uur      The City Singers – pop- en musicalkoor, Weesp

21.10 uur      Passion Koor Uithoorn – wereldmuziekkoor, Uithoorn

21.30 uur      Harlem Nocturne – popkoor, Haarlem

21.50 uur      Zangkoor Vreugdezang – meezingkoor, Amsterdam

22.10 uur      Schinkelkoor – gemengd koor, Nederlandstalig populair repertoire, Amsterdam



Paradiso Programme

Programma