Programma
Paradiso

PARADISO KORENDAGEN 2010

PARADISO KORENDAGEN 2010

Saturday 23 January 2010

Saturday 23 January 2010

Optredens van 140 koren op de 24e editie van dit festival.


Zaterdag 23 januari

KLEINE ZAAL                                              

11.30 uur Popkoor Bunnik; pop en jazz, Bunnik             

11.50 uur De Blauwe Maandag; vierstemmig repertoire, Oostzaan

12.10 uur Popkorn; popkoor, Alphen a/d Rijn

12.30 uur Back to Basic; a-capella, klassiek en wereldmuziek, Zaltbommel     

12.50 uur Deliverance; black gospel, vrouwenkoor, Amsterdam

13.10 uur Donna Cappella; vrouwenkoor, Alkmaar

13.30 uur M-Generation; popkoor, Nieuw Vennep  

13.50 uur Anyway; a-capellakoor, Den Burg

14.10 uur Viswijvenkoor Dulle Griet; shantykoor, Enkhuizen

14.30 uur Pistache; kwartet, vierstemmig, Alkmaar

14.50 uur Popkoor She Sings; popkoor, Wognum

15.10 uur The Wanabees; pop- en soulkoor, Amsterdam

15.30 uur Ooker; spirituals- en popkoor, Blokker

15.50 uur Koor Zilt Utrecht (Zingen is leuk toch); gemengd repertoire, Utrecht

16.10 uur Inanna; vrouwenkoor, wereldmuziek, Leeuwarden

16.30 uur Chill; popkoor, Den Haag

16.50 uur Tulos (The Unbearable Lightness of Singing); kamerkoor, Amsterdam

17.10 uur Cascantar, wereldmuziek, Castricum

17.30 uur Tune Inn; pop en close harmony, Warmenhuizen

17.50 uur IJburgkoor; wereldmuziek, Amsterdam

18.10 uur Re-Five; popkoor, kwintet, Culemborg

18.30 uur Zangstudio Amuzement Zilver; popkoor, Hoorn

18.50 uur Toppen-ensemble; a-capella, klassiek en eigentijds, Amsterdam

19.10 uur LéLé Mam; a-capella, wereldmuziek, Alkmaar

19.30 uur Koorbizniz; close harmony en pop, Haarlem

19.50 uur Shantymen Kaap Hoorn; shantykoor, Hoorn

20.10 uur Vrouwen van Kabaal; popkoor, Amsterdam

20.30 uur Alle-13-Goed!; a-capella, vocaal ensemble, Amsterdam

20.50 uur Tatikoor; popmuziek 60, 70 en 80-er jaren, Amsterdam

21.10 uur The Starlights; popkoor, Almere

21.30 uur Phonation; herenensemble, gemengd repertoire, Akersloot

21.50 uur De Koordoppen; vrouwenkoor, wereldmuziek, Amsterdam

22.10 uur Projectkoor Vivre; projectkoor, lichte muziek en chansons, Haarlem

22.30 uur Dissonant; koor voor lesbische en biseksuele vrouwen, gemengd repertoire, A'dam

22.50 uur Women's Company; vrouwenkoor, lichte en wereldmuziek, Amsterdam

23.10 uur Listen to the Music; jazz- en popkoor, Amsterdam

 

Zaterdag 23 januari

GROTE ZAAL

11.30 uur Het Ankerkoor; ouderen 55+ koor, Amsterdam

11.50 uur Vocal Invention; popkoor, Zaandam

12.10 uur Vreugdezang; meezingkoor, Amsterdam

12.30 uur Evergreen; popkoor, Avenhorn

12.50 uur Vrouwenkoor Chemistry; vrouwen- popkoor, Zaandam

13.10 uur Soul- en Gospelkoor Uptight; soul- en gospelkoor, Hoorn

13.30 uur 't Verzetje; klassiek, jazz, pop en Nederlands cabaret, Utrecht

13.50 uur Mescalanza; pop- en klassiek koor, Den Helder

14.10 uur Balkankoor Biti Dobre; balkankoor, Goirle

14.30 uur Take it Easy; gemengd repertoire, Beverwijk

14.50 uur Tourdion; thematisch koor, Castricum

15.10 uur Popkoor SurpriSing; popkoor, Uitgeest

15.30 uur Popkoor Together; popkoor, Alkmaar

15.50 uur Obelisk; lichte pop, Velserbroek

16.10 uur Time Square; musicalkoor, theatergroep, Uitgeest

16.30 uur De Stemband; popkoor, Alkmaar

16.50 uur Koninklijk Haarlems Mannenkoor Zang en Vriendschap; Haarlem

17.10 uur Cheesetown; popkoor, rock-, opera-medleys, Alkmaar

17.30 uur DeKoor; wereldmuziek, Leeuwarden

17.50 uur Popkoor Sonority; popkoor, Aalsmeer

18.10 uur Popkoor 4You Rotterdam; popkoor, Omoord

18.30 uur Smartofore; vierstemmig, Nederlandstalige levensliederen en modern, Amersfoort

18.50 uur Zang en Vriendschap Jisp; gemengd repertoire, Jisp

19.10 uur Troet Town Singers; popkoor, Monnickendam

19.30 uur Elan; pop- en musicalkoor, Noordwijkerhout

19.50 uur R17 Popkoor; popkoor, Grootebroek

20.10 uur Cantabilé; popkoor, Andijk

20.30 uur Popkoor Dijksound; popkoor, Eemnes

20.50 uur Soul & Motownkoor D-f!ne; soul- en motownkoor, Uithoorn

21.10 uur YMCA Popkoor; popkoor, Den Haag

21.30 uur Popkoor Huizen 'N Joy; popkoor, Huizen

21.50 uur Het Kapiteinskoor; zeemanskoor, Zaandam

22.10 uur Mannenkoor Manoeuvre; Amsterdam

22.30 uur Het Zeedijkkoor; Nederlandstalige kleinkunst- en levensliederen, Amsterdam

22.50 uur De Weespertrekvaartmannen; zeemanskoor, Amsterdam

23.10 uur Het Amsterdamse Gouwe Ouwe Koor; vierstemmig popkoor, Amsterdam

Paradiso Programme

Programma