Programma
Paradiso

PARADISO KORENDAGEN 2010

PARADISO KORENDAGEN 2010

Sunday 24 January 2010

Sunday 24 January 2010

Optredens van 140 koren op de 24e editie van dit festival.


Zondag 24 januari

KLEINE ZAAL

11.30 uur Lichtekoor; dameskoor, van smartlap tot luisterlied, Feerwerd

11.50 uur De Bop Follies; vocal jazz koor en a-capella, Nijmegen

12.10 uur Shir Balev; Israelisch koor, Amsterdam

12.30 uur Ladifa; vrouwen sextet, Heerhugowaard

12.50 uur Rainbow; multicultureel vrouwenkoor, Den Helder

13.10 uur Qrieus; a capella quintet met vijfstemmige popliedjes, Haarlem

13.30 uur Delirious Sounds; popkoor, Alkmaar

13.50 uur Popkoor Remix, West Graftdijk; popkoor, West-Graftdijk

14.10 uur Basic Light; pop- gospelkoor, Berlicum

14.30 uur Amicore; vierstemmig koor, gemengd repertoire, Amsterdam

14.50 uur Ladifa; vrouwen sextet, Heerhugowaard

15.10 uur Moederleet; Nederlandstalige levensliederen, smartlappenkoor, Bergen

15.30 uur Grof Volkoor'n; a-capella, close harmony, Heiloo

15.50 uur La Roes; vrouwen sextet, gemengd repertoire, Koedijk

16.10 uur Firma de Vries; a-capella dubbelkwartet, jazz, blues, pop, close harmony, Muiderberg

16.30 uur ZingJeRot; popkoor, Zeist

16.50 uur Vocalgroup Next; a-capella, pop, wereld-, kleinkunst- en buitenissige liedjes, Bussum

17.10 uur The Longstreet Singers; pop- en theaterkoor, Waalwijk

17.30 uur De Eenhoorn; gemengd repertoire, musical, gospels, folksongs, Amsterdam

17.50 uur Voices Santé; pop- musicalkoor, Edam

18.10 uur BANT; vocal group, pop en jazz, Amsterdam

18.30 uur Vrouwenkoor Herman de Winter; Nederlandstalige (eigen) teksten, Haarlem

18.50 uur Gran Frutta; kamerkoor, Amsterdam

19.10 uur Koor Straat & Dijk; a-capella koor, Amsterdam

19.30 uur Dinjin; close harmony, jazz, wereldmuziek, pop, Amsterdam

19.50 uur Voice Female; vrouwenkoor, gemengd repertoire, Diemen

20.10 uur Barbees & Barflies; popkoor, Haarlem

20.30 uur The Amsterdam Vocals; a-capella, close harmony, pop, Amsterdam

20.50 uur Morgenrood; vierstemmig koor, eigentijdse muziek, Amsterdam

21.10 uur A.M.S.; vierstemmig koor, gemengd repertoire, Amsterdam

21.30 uur D-koor; wereldmuziek en klassiek repertoire, Amsterdam

21.50 uur De Valsche Noot; barbershop, Aerdenhout

22.10 uur Soul Redemption; soulkoor, Amsterdam

 

Zondag 24 januari

GROTE ZAAL

11.30 uur Morrend Volk; maatschappij kritisch actiekoor, Hoofddorp        

11.50 uur B-Mol Vocaal; gemengd repertoire, Kortenhoef

12.10 uur Het Amsterdams Kinderkoor, koormuziek en wereldmuziek van kinderen, Amsterdam

12.30 uur Popkoor Harlem Nocturne; popkoor, Haarlem

12.50 uur Dameskoor For Everyone; popkoor, Zaandam

13.10 uur Popkoor Popcorn; Heerhugowaard

13.30 uur Popkoor Voyss; Erp

13.50 uur Enkhuizer Koor; gemengd repertoire, Enkhuizen

14.10 uur Popkoor UCK; Utrecht

14.30 uur ViViD Poprock; pop- rockkoor, Papendrecht

14.50 uur Pop4shore!; popkoor, Valkenburg

15.10 uur Beverwijks Smartlappenkoor; levensliederen en smartlappen, Velsen-Noord

15.30 uur Chante Encore; popkoor, Heemskerk

15.50 uur Zanggroep 'Experiment'; pop, close harmony en jazz, Hoofddorp

16.10 uur Sentimental Journey; popkoor, Nibbixwoud

16.30 uur Pepperoni; popkoor, Den Haag

16.50 uur Pop Art; pop- en musicalkoor, Graftdijk

17.10 uur Heemskerks Smartlappenkoor; Heemskerk

17.30 uur De Meeste Stemmen; popkoor, Castricum

17.50 uur The Rockvocals; rockkoor, Waddinxveen

18.10 uur Passion; wereldmuziek, Uithoorn

18.30 uur Popkoor Enjoy; popkoor, Vorstenbosch

18.50 uur Het Ameezing Koor; vrouwenpopkoor, Zaandam

19.10 uur Het Koor van Schellingwoude; gemengd repertoire, Amsterdam

19.30 uur Airiesjkwair; Ierse- Schotse en Keltische ballades, Enkhuizen

19.50 uur Hé Buuf; dameskoor, pop uit de 60's, 70s tot heden, Haarlem

20.10 uur Rozenkoor; vierstemmig homo- lesbokoor, gemengd repertoire, Amsterdam

20.30 uur Remix; popkoor, Almere

20.50 uur Simply West; pop- vrouwenkoor, Amstelveen

21.10 uur Plankenkoor; a-capella, gemengd repertoire, Amsterdam

21.30 uur Koor aan het IJ; licht klassiek repertoire, Amsterdam

21.50 uur Buiksloterkoor; Afrikaans tot Japans, Middeleeuwen tot pop, Amsterdam

 

 

 


Paradiso Programme

Programma