Programma
Paradiso

EXTRA PARADISO KORENDAG

EXTRA PARADISO KORENDAG

zaterdag 16 januari 2010

zaterdag 16 januari 2010

Een extra ingelaste Korendag wegens een overweldigend aantal aanmeldingen. Naast De Korendagen op 23 en 24 januari gaan op zaterdag 16 januari zestig extra koren optreden. Het programma in de Grote Zaal loopt door tot 24.00 uur, in de kleine zaal tot 19.00 uur.


Zaterdag 16 januari

GROTE ZAAL

11.30 uur  Droger Kan Niet; smartlappenkoor, Nieuw Vennep

11.50 uur  Popkoor Amazing; Nieuwegein

12.10 uur  Xing Popcore; popkoor, Dordrecht

12.30 uur  Lust for Life; senioren- popkoor, Amsterdam

12.50 uur  Akkoord; popkoor, Dronten

13.10 uur  Smartlappenkoor Leedvermaak; Enkhuizen

13.30 uur  Musical Sound; musicalkoor, Heemskerk

13.50 uur  Rhythm & Friends; gezelligheidskoor, Vleuten

14.10 uur  The Sea Sight Singers; folk, jazz en close harmony, Bergen NH

14.30 uur  Si Volta; popkoor, Beverwijk

14.50 uur  Flowervoices; popkoor, Sassenheim

15.10 uur  Multiple Voices; gemengd repertoire, Almere

15.30 uur  Happy Together; vrouwenkoor, Zwaag

15.50 uur  Enjoy; popkoor, Afferden

16.10 uur  Haarlems Theaterkoor; theaterkoor, Haarlem

16.30 uur  Pop Art; popkoor, Rijswijk

16.50 uur  Rootskoor, wereldmuziek, Amsterdam

17.10 uur  Pauze

17.30 uur  Amsterdams Smartlappenkoor; Amsterdam

17.50 uur  Het Grachtenkoor; gemengd repertoire, Maarssen

18.10 uur  De Vechtsche Parels; vrouwenkoor, Maarssen

18.30 uur  Mistral; gemengd repertoire, Wieringerwerf

18.50 uur  Ongekend Sentiment; smartlappenkoor, Amstelveen

19.10 uur  Vrijuit-Zingen; popkoor, Wijk aan Zee

19.30 uur  Smartlappenkoor Vergeet je Verdriet; Huizen

19.50 uur  Esperanto, vrouwenkoor, lichte muziek, Bussum                                                             

20.10 uur  Popkoor Afslag Edam; Edam

20.30 uur  Vocal Choice; vierstemmig koor, Castricum

20.50 uur  Popkoor Zuilen; Zuilen-Utrecht

21.10 uur  Coro Cantoro; Cubaans koor, Haarlem

21.30 uur  De Steegzangers; Nederlandstalig popkoor, Utrecht

21.50 uur  Parels uit de Polder; smartlappenkoor, Ouderkerk a/d Amstel

22.10 uur  Amstel River Singers; a-capella, barbershopkoor, Amstelveen

22.30 uur  Da Capo's Popkoor Uithoorn; Amstelhoek

22.50 uur  Cheezzz!; van rock tot musical, Alkmaar

 

Zaterdag 16 januari

KLEINE ZAAL

11.30 uur  Engelens Kadekoor; modern kamerkoor, Den Bosch

11.50 uur  Creatoonkoor Abcoude; gemengd repertoire, vrouwenkoor, Abcoude

12.10 uur  Qrieus; a capella quintet met vijfstemmige popliedjes, Haarlem

12.30 uur  Koossingers; gemengd koor, van pop tot klassiek, Amsterdam

12.50 uur  Div Assorti; vierstemmig vrouwen- popkoor, Amsterdam

13.10 uur  Once Again; vrouwen- zanggroep, gemengd repertoire, Eemnes

13.30 uur  Recreation; interkerkelijk koor, Beverwijk

13.50 uur  Free Choice; kerkkoor, Edam

14.10 uur  Madame Jeanette; vrouwen- popkoor, Den Haag

14.30 uur  Zozumo; a-capella, Leeuwarden

14.50 uur  Dazz'ling Diva's; popkoor, Nieuwegein

15.10 uur  Pauze

15.30 uur  Zàbava; balkankoor, amsterdam

15.50 uur  Zanggroep Vocus; dameskoor, Weert

16.10 uur  Zingen in Gein, 3-stemmig vrouwenkoor, Amsterdam ZO

16.30 uur  Het Swingstation; pop- musicalkoor, Santpoort-Noord

16.50 uur  Songlines; close harmony, Amsterdam

17.10 uur  Delirious; close harmony, popkoor, Alkmaar

17.30 uur  Popkoor Inspiratie; dames- popkoor, Zaandam

17.50 uur  Yiddish Koor Mokum Alef; folk, Amsterdam

18.10 uur  Zij van Boven; popkoor, Amsterdam

18.30 uur  Vierwindenkoor; a-capella, gemengd repertoire, Wittenburg

18.50 uur  Voice of Unity; Joods koor, Amsterdam

 

 

 

 

 



Paradiso Programme

Programma